Play-Off mücadesi vermeye hak kazanan 52 Orduspor, destek çağrısı yaptı.

Play-Off ilk maçında 2 mayıs Perşembe günü saat.20.00'de Ordu Stadyumunda İnegöl Kafkas ile oynayacak olan 52 Orduspor tüm taraftarları maça davet etti.

Klüpten yapılan yazılı açıklamada şunlar kaydedildi:

"2.Lig hedefi ile başladığımız 2023 – 2024 Futbol Sezonunu 27 Nisan Cumartesi günü deplasmanda oynadığımız Hopaspor müsabakasından 3 puan alarak ligi 49 puanla 4.olarak tamamlayarak Play-Off larda mücadele etme hakkını elde ettik.

2 Mayıs Perşembe günü başlayacak olan plaf-off müsabakaları sonucunda tüm mor beyaz renklere gönül veren hemşehrilerimiz ile birlikte bu şehri haketmediği 3.ligden yukarıya 2.lige çıkarmak istiyoruz.

Bu süreçte tüm hemşehrilerimizi takımının yanında 90 dakika boyunca desteklemeye davet ediyoruz. Hep birlikte tek yürek olarak, kenetlenerek sen ben yok diyerek bu sürecin kazanını şehrimiz yapmak için müsabakalarımıza davet ediyoruz.

Fatsamızla, Ünyemizle, Mesudiyemizle, Korganımızla, Perşembemizle 19 ilçeden tüm hemşehrilerimizi, mor beyaz renklere gönül veren herkesi maça ilimizi desteklemeye davet ediyoruz.

Tüm ilçe belediye başkanlarımızdan maça gelmek isteyenlere kolaylık sağlamasını talep ediyoruz.

Play-off mücadelesinde ilk müsabakamız 2 Mayıs Perşembe saat 20:00’de Ordu Stadyumu’nda İnegöl Kafkas ile oynanacaktır. Müsabaka bilet fiyatlarımız yönetim kurulumuz tarafından 5 TL olarak belirlenmiştir.

Maç biletlerini maç günü stadyumdan temin edebilirsiniz.

Ayrıca, 29 Nisan Pazartesi günü saat 13:00’den itibaren müsabaka gününe kadar aşağıda ki noktalardan temin edebilirsiniz.

Osmanpaşa Caddesi Hüner Pastanesi Önü

Yeni Mahalle Şaşmazlar Önü

Modi Turizm

Köksal Petrol"

#ordu #orduhaber #52orduspor

Editör: Editör Editör