Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, geride bıraktığı 5 yıllık dönem içerisinde Kökenli Mahallesi’ne yaptığı hizmetlerin toplu açılışını gerçekleştirdi.

Mahalle meydanında yapılan açılış adeta mitinge dönüşürken, vatandaşlar yapılan hizmet karşısında Başkan Tören ve ekibini yalnız bırakmadı.

Başkan Tören, hizmet etmekten büyük onur duyduğu Kökenli halkına teşekkür ederek, şu ifadelere yer verdi:

“Açılış ve mahalle buluşmamızı coşkulu bir mitinge çeviren, destekleriyle gücümüze güç katan Kökenli ailemin her bir ferdine sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Bu şehir bize bir emanet. Altınordu’muzu imar etmek, ibadet aşkıyla geleceğe taşımak, bu emanetin hakkını vermektir. Biz de bu emanetin hakkını verebilmek, sokaklarında oynadığım, okul bahçelerinde arkadaşlık kurduğum güzel şehrimizin geçmişine sahip çıkmak, bugününü yaşanır kılmak, hizmetkârı olmaktan onur duyduğum insanımızın yüzlerini güldürebilmek, iyilikleri, güzellikleri, doğrulukları çoğaltmak için 5 yıl boyunca var gücümüzle çalıştık. Hemşehrilerimizden aldığımız güçle ve yürekten inanarak diyorum ki; 1 Nisan, beş yıl boyunca akıttığımız terin, ürettiğimiz sinerjinin, gönül birliği ile harcadığımız enerjinin milletimizin teveccühleriyle karşılığının alındığı gün olacak inşallah. Yüreğimizle bütün enerjimizle ve coşkumuzla yarınların Altınordu’sunu birlikte inşa etmeye devam edeceğiz. Biz hep birlikte başaracağız.”

 @torenaskn

Editör: Editör Editör