Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, “insanı yaşat ki şehir yaşasın” söylemiyle şekillendirdiği belediye başkanlığında 5 yılı tamamladı.

“Göreve geldiğimiz andan itibaren söz verdiğimiz birçok projeyi hayata geçirdik, şehrimizin kalkınmasına katkıda bulunduk” diyerek özetleyen Başkan Tören, “Bu süreçte yetimin, öksüzün hakkını kimseye yedirmedik ve mazlumun ahını alacak hiçbir icraata imza atmadık.” dedi. “Beyt’ül mala sahip çıktık“ Ülkemizin yaşamış olduğu doğal afetler ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan kaynak sıkıntılarına rağmen “kalkınmada Altınordu modeli ideali” için çalışmalarını sürdürdüklerinin altını çizen Tören özellikle adalet ve eşitlik ölçüsüyle de ilkeli siyaseti hayata geçirdiklerini söyledi.

Başkan Tören sözlerini şöyle sürdürdü:

“Tüm çalışanlarımızın maaş ve ücretlerini zamanında ödedik. Herhangi bir mağduriyet oluşmasına meydan vermedik. Altınordu halkının, tüyü bitmemiş yetimin, öksüzün hakkını Allah’a çok şükür kimseye yedirmedik. Beyt’ül mala sahip çıktık. Ve bu süreçte tam manasıyla şeffaf belediyecilik örneği sergiledik.” “Mutlu insanların şehri için yola devam” Pazar günü yapılacak seçimler için de görüşlerini dile getiren Tören, “Allah nasip eder halkımız da teveccüh gösterirse yeni dönemde de aynı anlayışla, akılla, bilimle, inançla halkımıza ve ilçemize hizmet edecek, çok daha güzel projelere imza atacağız.” dedi. Bütün kesimleriyle kalkınması için varlığını Altınordu’ya armağan ettiğini söyleyen Başkan Aşkın Tören, sözlerini şöyle tamamladı: Hemşehrilerim sağ olsunlar bizi iyi tanır. Biz de onların bize olan güvenlerine layık olabilmek için her zamankinden daha çok çalışacağız ve mutlu insanların şehri Altınordu için verdiğimiz tüm sözleri yerine getireceğiz.”

@torenaskn

Editör: Editör Editör