AK Parti Büyükşehir Belediye Meclisi Parti Grubunun ilk toplantısı İl Başkanı Selman Altaş Başkanlığında parti il binasında yapıldı.

Toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler , Yerel Yönetimler Başkanı Talip Şen ,İlçe Belediye Başkanları ve Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri katıldı. Toplantının açış konuşmasını yapan İl Başkanı Selman Altaş , 31 Mart tarihinde Türkiye de seçimlerin yapıldığını hatırlatarak , Ordu’da vatandaşlarımız tercihini yeniden gerçek Belediyecilikten yana kullandığını belirterek, Ordu’da Büyükşehir ile birlikte 12 Belediye Başkanlığını kazandık , 2 Belediye Başkanlığını Cumhur ittifakı ortağımızın kazandı ,Büyükşehir Meclis üyeliğinde ise 35 Büyükşehir Belediye Meclis üyeliğini kazandık diyerek, şimdi bize düşen sahada vatandaşlarımıza ne söz vermişsek her bir sözü yerine getirmek için , gündüzümüzü dinlenmeden , gecemizi kendimize örtü eylemeden samimiyet ve gayretle çalışacağız dedi. Başkan Altaş, Yeni seçilen Belediye Başkanlarımıza ve meclis üyelerimize, yeni dönemin hayırlı olmasını temenni ediyor başarılı çalışmalar diliyorum diyerek, belediye başkanlarımızla birlikte , devam eden projelerimizle , Ordu’yu zirveye taşıyacak yepyeni projelerle hizmetlerimizi aksatmadan , düşünen , üreten ve yarışan Ordu’yu hep birlikte inşa edeceğiz dedi.

Başkan Altaş, AK PARTİ’li belediyelerimizle birlikte destanlarımızı yazmaya devam edeceğiz ,gerçek belediyecilik , tevazu, samimiyet ve gayretle, 'memleket işi gönül işi' diyerek, her bir belediye başkanımız insan üstü gayretleri ile hizmeti vatandaşımızın ayaklarına kadar görecekler ifadelerini kullandı.

Konuşmalardan sonra yeni dönemin Büyükşehir Belediyesi Parti Grubu seçimlerine geçildi.

Parti GRUP Başkan Vekilliğine Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci , Grup Sözcülüğüne Perşembe Belediye Başkanı Cihat Albayrak , Grup Sekreterliğine Kabadüz Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Tuncay Uzunçakmak seçildi.
 

#ordu #orduhaber #akparti