Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu İl Başkanı Mehmet Özçelik, bazı medya kuruluşlarında yer alan Korgan Belediyesi Meclis Üyelikleri için meydana gelen kavga haberleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Haberlerin asılsız ve gerçeğe dayanmadığını iddia eden İl başkanı Özçelik, yaşanan olayların alacak verecek kavgası olduğunu söyledi.

Başkan Özçelik, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Bugün bazı basın yayın kuruluşlarında Korgan ilçemizde AK Parti ile MHP arasında meclis üyelikleri için sanki bir kavga olmuş gibi olayı lanse etmeleri asla gerçeği yansıtmamaktadır.

Biz cumhur ittifakı ruhuna tam bağlılıkla sahada ki çalışmalarımıza süratle devam ediyoruz. Bugünde gördüğünüz gibi Hem AK Partili milletvekillerimizle hem de MHP Ordu Milletvekilimiz Sayın Naci Şanlıtürk ile birlikte sahada ki çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Korgan’da ki yaşanan olay kişilerin kendi aralarında alacak verecek meselesi yüzünden yaşanmış bir olaydır. Asla ne partimizle ne de AK Parti ile bir alakası yoktur. Olay tamamen şahsi bir mesele olup, bunu her iki partiye de mal etmek doğru değildir. Kamuoyuna saygı ile duyuruyoruz” dedi. 

Editör: Editör Editör