Başkan Aşkın Tören öncülüğündeki Altınordu Belediyesi, 7/24 esaslı sürdürdüğü alt ve üst yapı çalışmaları ile hem yılların sorunlarını ortadan kaldırdı hem de vatandaşların yüzlerini güldürdü. Merkezde her gün bir mahallede altyapı ve üstyapı çalışmalarını tamamlayan Altınordu ekipleri Şahincili mahallesinin 6 sokağını daha sıcak asfalt konforuna kavuşturdu.

ŞAHİNCİLİ’NİN 6 SOKAĞI DAHA SICAK ASFALT İLE BULUŞTU

Altınordu’nun en büyük mahallerinden olan Şahincili Mahallesi’nde binlerce vatandaşınyaşadığı Hz. Hamza Cami çevresi, Köyiçi Evleri Sitesi ve Yeşil Yaka Sitelerinin bulunduğu toplu yaşam alanlarından oluşan siteler bölgesinde gündüz gece ara vermeden devam eden asfalt çalışmaları tamamlandı. Altınordu Belediyesinin çalışmalarıyla onlarca sokağı altyapısı ve üstyapısı ile baştan başa yenilenen Şahincili’de bu defa 614, 615, 2007, 2010, 2011 ve 2012 No’lu sokaklar da konfor ile buluştu.

Muhtar Sezgin Güzelordu ve mahalle sakinleri yapılan hizmetlerden çok memnun olduklarını belirterek Başkan Aşkın Tören’e teşekkürlerini ilettiler.

BAŞKAN AŞKIN TÖREN “YARINLARIN GÜÇLÜ ALTINORDU’SU İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ”

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören “92 mahalleye eşit hizmet ilkesiyle vatandaşlarımızın memnuniyetini ön planda tutan çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Alt ve üst yapıda çözüm bekleyen yılların akut sorunları bir bir ortadan kaldırıyoruz. Ekiplerimiz ilçemizin her sokağında adım adım çalışıyor. Yaşanabilir, mutlu insanların şehri Altınordu için çalışmaya devam ediyoruz. Şahincili Mahallemizin 6 sokağını daha sıcak asfalt konforuna kavuşturduk. Gayemiz daha güzele, daha iyiye, konforu yüksek Altınordu’ya ulaşmak. Hemşerilerimizle hayatın her alanında yarınların güçlü Altınordu’su için birlikte çalışıyoruz. Vatandaşlarımızla yaptığımız sohbetlerde sorunların çözüldüğünü, yüzlerin güldüğünü görmek, onların mutluluğuna şahit olmak bizleri de mutlu ediyor. Tamamlanan çalışmalar mahalle sakinlerimize hayırlı olsun” diye konuştu.

Editör: Merve GÖÇER