Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Dr. Mehmet Hilmi Güler, bugün de Altınordu sokaklarında vatandaşlar buluştu.

Başkan Güler’e Sırrı Paşa ve Süleyman Felek esnafı yoğun ilgi gösterirken cadde de yaptığı çalışmalar için de çok sayıda tebrik aldı. Sabahın erken saatlerinde saha inen Başkan Hilmi Güler, Altınordu ilçesinde Süleyman Felek ve Sırrı Paşa caddelerinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Esnafları tek tek gezen, vatandaşları yakından dinleyen Başkan Güler’e esnaf ve vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Özellikle Sırrı Paşa caddesinde yapılan cephe yenileme ve sokak iyileştirme çalışmalarının işlerini artırdığını aktaran esnaflar Başkan Güler’e teşekkürlerini iletti.

Başkan Güler ayrıca hastalığı sebebiyle hastanede tedavisi devam eden önceki dönem AK Parti İlçe Başkanı Cihan Erken’in iş yeri ziyaretinde kendisi ile görüntülü görüştü. Erken’e şifa dileğinde bulunan Başkan Güler, biran önce kendisini aralarında görmek istediklerini belirtti. Başkan Güler’e esnaf ziyaretlerinde AK Parti Ordu Milletvekili İbrahim Ufuk Kaynak, MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, AK Parti İl Başkanı Selman Altaş, Cumhur İttifakı Altınordu Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Aşkın Tören ve partililer eşlik etti.

Editör: Editör Editör