Yatırım yılı ilan ettiği 2022’de önemli altyapı ve üstyapı hizmetlerine imza atan Altınordu Belediyesi, atılım yılı ilan ettiği 2023’de de yine yeniden yollarda.
Başkan Aşkın Tören’in şehrin ulaşım ağına konfor getiren asfalt seferberliği kapsamında Eskipazar mahallesi Akgül Evleri Sokak sıcak asfalta kavuştu.
BİNLERCE AİLENİN YAŞADIĞI TOKİ’YE SICAK BAĞLANTI
AltınorduYollar1Şehrin sıfır noktasından en uzak köşesine kadar ulaştırdığı hizmetler ile vatandaşların yüzlerini güldüren Altınordu Belediyesi bu defa şehrin kadim mahallelerinden Eskipazar mahallesi Akgül Evleri sokak ile Kıran Sokak bağlantı yolunda asfalt çalışması gerçekleştirdi.
Binlerce ailenin yaşadığı Eskipazar TOKİ konutlarına alternatif güzergâh olmasının yanı sıra bölgeyi şehirlerarası otogarın da bulunduğu Çiftlik caddesi bağlantı yolu olarak hizmet verecek. Yapılan çalışma ile 25 yıldır âtıl ve ulaşımı elverişsiz olan 1 km’lik güzergâh ulaşımda standardı yüksek konforlu bir yapıya kavuşturularak bölgenin ve şehrin hizmetine sunuldu.
BAŞKAN AŞKIN TÖREN “YENİ UFUKLAR VE YENİ HEDEFLER İLE 2023'E BİSMİLLAH DEDİK”
Altınordu Belediyesinin çalışmalarını değerlendiren Başkan Aşkın Tören, “Çok verimli bir çalışma yılını geride bıraktık. Yeni ufuklar ve yeni hedefler ile başladığımız 2023 yılını hizmetlerimiz ve eserlerimiz ile taçlandırmak üzere çalışmalarımıza ara vermeden tam zamanlı mesai ile devam ediyoruz. Bir taraftan altyapı ve ulaşım yatırımlarımız bir taraftan vizyon projelerimiz bir taraftan da kültür sanat etkinliklerimiz ve sosyal sorumluluk projelerimiz ile dolu dolu bir yıl bizleri bekliyor. 
Bir saniyemizi bile boşa geçirmeden Altınordu’yu hak ettiği hizmetlerle buluşturmaya devam edeceğiz. Eskipazar mahallemizde tamamlanan çalışmamız mahallemize, bölge sakinlerine ve şehrimize hayırlı olsun” diye konuştu.
Uzun yıllardır bu hizmeti beklediklerini belirten mahalle muhtarı İlhan Karaağaç ve mahalle sakinleri başkan Aşkın Tören ve Altınordu belediyesine teşekkürlerini ilettiler.

Editör: Kadir TÜKÜÇ