Ordu 1.Amatör Lig 8.hafta açılış maçlarından birisinde Gülyalı Turnasuyuspor, Adem Aksoy Boztepespor karşısında 8-2 kazandı.

Geçtiğimiz hafta Merkezspor’u hükmen 3-0 yenen ve haftayı maç oynamadan geçiren Gülyalı Turnasuyuspor, ligin 8.hafta maçında yeniden sahalara döndü. Mavi-Beyazlı ekip, ligin yeni ekibi Adem Aksoy Boztepespor ile karşı karşıya geldi.

Karşıyaka Spor Tesisleri 1 Nolu Saha’da oynanan karşılaşmada perdeyi henüz ilk dakikalarda Gülyalı Turnasuyuspor açarken konuk ekip beraberliği yakaladı. 1-1 giden maçın son 35 dakikasında ise gol sağanağı başladı ve 8 gol daha atılan maçta Gülyalı Turnasuyuspor rakibini 8-2 yendi. Özellikle 90.dakikanın ardından üç gol atmayı başaran ‘Turna’ya galibiyeti getiren golleri ise Barış Arsever (2), Emre Kıran (2), Bora Sarıkaya, Yurdeşen Tut , Yalın Şahin ve Tuğcan Öztürk kaydetti.

Ligde seri galibiyetlerine devam eden Gülyalı Turnasuyuspor puanını 19 yaptı ve zirve yolunda hata yapmadı. Konuk ekip Adem Aksoy Boztepespor ise yine puansız kaldı.

Editör: Kadir TÜKÜÇ