Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Hilmi Güler hafta sonu mesaisini doğası ve menderesleriyle dünyaya nam salmış, bağrından binlerce pehlivan çıkartmış Aybastı ilçesinde geçirdi.

Konakladığı ilçede 2 gün boyunca çeşitli temaslar gerçekleştirerek esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Güler, ilçe halkının gönlünde taht kurdu. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Başkan Güler, bol bol fotoğraf çektirdiği halkın hayır dualarını da aldı.

AYBASTI’YI BAMBAŞKA BİR HALE GETİRECEĞİZ

İlçe temaslarının ikinci gününde de mahallelerde ve Aybastı Perşembe Yaylası’nda esnaf ziyareti gerçekleştiren Başkan Güler, Pelitözü Mahallesinde düzenlenen programda vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalle halkı tarafından meşalelerle karşılanan Başkan Güler, burada yaptığı konuşmada ilçe ve mahalleye yatırım müjdeleri verdi. Başkan Güler şöyle konuştu: “Aybastı ve diğer ilçelerimizde olduğu gibi Pelitözü Mahallesinde de aydınlatma çalışması yapacağız. Böylece dışarda daha fazla vakit geçireceksiniz. Esnafımız da canlılık kazanacak. Kızılot Yaylası mesire alanının eksiklerini tamamlayacağız. Uzundere-Zaferimilli yolunun asfalt çalışmalarını hemen başlatıyoruz. Burayı bambaşka bir hale getireceğiz. Tokat ile ekonomimizi birleştireceğiz. Perşembe yaylamızın gelişmesi noktasında elimizden geleni yapacağız. İzzet Gündoğar Başkanımız ne vaat ediyorsa altına imzamı atıyorum.”

Editör: Editör Editör