Ordu Üniversitesi tarafından düzenlenen Bahar Şenlikleri, pek çok etkinlik programı ve ünlü isimlerin katılımı ile 20-21-22 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Ünlü Müzik Grubu KÖFN Ordu Üniversitesi Öğrencileri ile Buluşuyor

20 Mayıs’ta başlayacak olan ve Cumhuriyet Yerleşkesi’nde düzenlenecek Bahar Şenlikleri programı kapsamında açık hava konserleri, dans gösterileri; heykel, resim, seramik etkinlikleri; futbol ve voleybol final turnuvaları ile yiyecek ikramları gibi pek çok etkinliğe yer verilecek. Etkinlik programı kapsamında 21 Mayıs tarihinde Üniversitemiz Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi mezunu ve TRT Sanatçısı Ünal Sofuoğlu; 22 Mayıs tarihinde Oyuncu/Yazar Bihter Dinçel ile ünlü müzik grubu KÖFN, öğrenciler ile bir araya gelecek.

Ekran Görüntüsü (22)

Rektör Baş: “Bahar şenlikleri öğrencilerimiz için motivasyon kaynağı olacak”

Bahar Şenlikleri’nin öğrenciler için motivasyon kaynağı olacağını ifade eden Rektör Prof. Dr. Orhan Baş, “Ordu Üniversitesi olarak öğrencilerimizin akademik gelişimlerinin yanı sıra sosyal, kültürel ve sportif alanlarda da aktif olarak yer almalarına son derece önem vermekteyiz. Akademik takvimin sonlarına yaklaştığımız bu süreçte, yoğun ders ve sınav programının ardından gerçekleştireceğimiz Bahar Şenlikleri’nin final sınavları öncesi öğrencilerimize motivasyon sağlayacağını düşünüyorum. Birçok sanatsal faaliyet ve spor etkinliğinin yanı sıra ünlü sanatçıların da yer alacağı Bahar Şenlikleri’nin Üniversitemiz öğrencileri ve personeli için keyifli geçmesini diliyorum.” dedi.

#ordu #orduhaber