Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Kabadüz’de düzenlenen 19. Çambaşı Kış Festivali’nde coşkuya ortak oldu.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Mehmet Hilmi Güler, Kabadüz’de Çambaşı yaylasında Çambaşı Kış Festivali’ne katıldı.

Gerek festival alanında gerekse kayak tesislerinde vatandaşların büyük ilgisini gören Güler, onlarla eğlendi, kemençe ve tulum eşliğinde onların coşkusuna ortak oldu. Çambaşı Doğa Kayak Tesisleri, Bungalow Tatil Köyü ve 5 yıldız konforunda oteli Çambaşı Yaylasına kazandıran Güler, yeni dönemin müjdelerini de verdi. Doğa Kayak tesislerinden ve 5 yıldız konforundaki otelden sonra Göndeliç Tepesi’ni de kış turizmine kazandıracaklarını açıklayan Güler, “Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak sadece Çambaşı’na 300-400 milyon TL yatırım yaptık. Yakında Göndeliç’i de hizmete sunacağız. Burada 2,5 ay kar varken orada 5 ay kar olacak. 800 metre daha yüksekte. Daha iyi adrenalin toplayacak ve daha iyi eğleneceksiniz. Hizmetleri yapmak bizden eğlenmek sizden.” dedi. Festival alanından Kayak tesislerine geçen Güler, her kesimin sevgisini ve ilgisini kazandı. Halkın yoğun ilgi gösterdiği Başkan Güler ile vatandaşlar sık sık fotoğraf çektirdi. Soğuk havaya rağmen kayak tesislerine akın eden vatandaşlarla kucaklaşan Başkan Güler, sıkmadık el bırakmadı. Halkın coşkusuna ortak olan Başkan Güler, vatandaşların yine kalbini kazandı.

Editör: Editör Editör