Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu Üniversitesi tarafından düzenlenen organizasyon kapsamında gençler ile bir araya geldi.

Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilerek kapısı herkese açık olan Kültür Otağı’nda Ordu Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü öğrencileri ve öğretim üyeleri tarafından hazırlanan organizasyon gerçekleştirildi. Sınav haftası öncesi düzenlenen programa Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’de davet edildi. Davete katılan Başkan Güler, gençlerle keyifli bir buluşma gerçekleştirdi.

“BİZİM KÜLTÜR ELÇİLERİMİZ OLUN”

Programda bir konuşma gerçekleştiren Başkan Güler, “Kültür Otağı sizlerin. Burayı istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Burada eğlenin motive olun ve sınavlarınızda başarılı olun. Tarih bizler için çok değerli. Sizler geçmişle gelecek arasında bağlantıyı kuracak kişilersiniz. Bizler de geleceğe daha iyi bakalım. Daha iyi nesiller yetişsin. Gönül ne kahve ister ne kahvehane gönül sohbet ister kahve bahane. Bizde bu program vasıtasıyla sizlerle olalım dedik. Belediyemizin imkanları sizler için var. Kısacası sizin hayatınızı güzelleştirmek istiyoruz. Ordu dışından gelenler de şehrimizde hatıra biriktirsin. Şehrimizden ayrıldığınız zaman bizim kültür elçilerimiz olun. Buradaki hatıralarınızı şehrinizde canlı tutun” dedi.

Editör: Editör Editör