Ordu’yu herkesin gözdesi haline getiren ve sosyal yaşam alanlarıyla donatan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’den bir müjde daha geldi. Başkan Güler, Turnasuyu Kordon Park’ın karşı kıyısına da yine aynı güzellikte yeni bir yaşam alanı için çalışmaları başlattı.

Halkın yararlanabileceği yeni sosyal yaşam alanlarının sayısını arttırmak için çalışma yapan, Çamlı Köşk Sosyal Tesisleri, Büyük Melet Projesi, Durugöl Tabiat Parkı, Gaga Gölü Tabiat Parkı, Ihlamur ve Erguvan Parkları başta olmak üzere birçok yeni park ve mesire alanı oluşturulmasını sağlayan, Ünye Çamlık’ı yenileyen Başkan Güler, Gülyalı’da Kordon Park’ın ikincisini kazandırmaya hazırlanıyor.

TURNASUYU KORDON PARK-2 GELİYOR

Başkan Güler, son dönemde vatandaşların sıkça kullandığı ve çok beğendiği bir alana dönüşen Gülyalı Turnasuyu Kordon Park’ın karşısında kalan alanı da yeni bir sosyal yaşam alanına dönüştürüyor.

Başkan Güler, yaptığı açıklamada şu bilgileri verdi:

“Ordu'da değişim ve dönüşümü hız kesmeden sürdürüyoruz. Gülyalı Turnasuyu Mahallemizde hayata geçirdiğimiz çalışmalarla halkımızın hizmetine sunduğumuz Turnasuyu Kordon Park'ın karşı kıyısını da aynı güzellikte bir sosyal yaşam alanına dönüştürüyoruz. Bizlerde bu sabah mesaimize alanda çalışma yapan ekiplerimizi ziyaret ederek başladık. İnşallah kısa sürede çalışmalarını tamamlayarak kullanıma açacağımız yeni yaşam alanı ilimize hayırlı olsun”

#ordu #orduhaber

Editör: Merve GÖÇER