Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, şehrin ulaşım altyapısını güçlendirecek hamlelere yeni döneme hızlı giriş yaptı. Altınordu ilçesi Öceli Mahallesi’nde bulunan 3.2 km yolda sıcak asfalt çalışması ile vatandaşların yüzü güldü.

5 yıllık görev süresince 2 bin 200 km yol ile rekor kıran Başkan Güler, yeni dönemde 2 yıl içerisinde bitirilmesini vaat ettiği yollar için yeni döneme hızlı bir başlangıç yaptı. Altınordu ilçesi Öceli Mahallesi’nde başlatılan yol çalışması ile Burhanettin, Çavuşlar, Teyneli, Yağızlı, Kayadibi, Kısacık, Günören ve Akkese yollarına da bağlantı sağlayan 3.2 km olan güzergahın 1.8 km’sinde çalışmalar tamamlandı. Hava şartlarına bağlı olarak kısa süre içerisinde geri kalan güzergahta da çalışmalarını bitirilerek yol vatandaşların hizmetine sunulacak.

BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Yıllardır özlemle beklenen yollarının asfalta kavuştuğunu söyleyen Öceli Mahallesi sakinleri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür etti.

Mahalle sakinleri konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Burada da alt yapı çalışmaları tamamlanmasının ardından sıcak asfalt çalışması başladı. Seçim sürecini geçiren Hilmi Başkanımız yine kazandı. Hizmetlerini yapmaya devam ediyor. Öceli Mahallesi olarak öncelikle Büyükşehir Belediye Başkanımız Hilmi Güler’e ve ekibine teşekkür ediyoruz.”