Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Hilmi Güler, gece gündüz demeden toplantılarına mitinglerine ve ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Güler, Altınordu ilçesinde Kabadüzlü gençlerle bir araya geldi.

Altınordu ilçesinde ağırlıklı bir nüfusa sahip Kabadüzlülerin coşkulu ve sevgi gösterisiyle karşılanan Başkan Güler, zaman zaman duygusal anlar yaşadı.

“BİZDE KAVGAYA YER YOK”

Kabadüzlü gençlerle bir araya gelen Başkan Güler, yaptığı açıklamada şunları söyledi. “Öncelikle sizlerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Sizlerden aldığımız enerji ile yolumuza daha hızlı ve emin adımlarla gidiyoruz. Biz sizlerle büyük bir aileyiz. Bizde kavgaya yer yok. Senin adamın benim adamım ayrı söz konusu değildir. Kin, nefret, gerilim bu ve bunlara benzeyen iticilik bizlerin yapısında yok. Zaten Ordu efendi insanların ve centilmen gençlerin olduğu bir şehirdir. Ordu, kendine yeten bir şehirdir. Ordu’da hayata geçirdiğimiz Düşünen Üreten Yarışan Ordu felsefesi ile Ordu çevre illere göre farkını ortaya koymuş durumdadır.”

“KABADÜZ’E YENİ DÖNEDE DAHA FAZLA YATIRIM YAPACAĞIZ”

Kabadüz’e yeni dönemde daha fazla yatırımların yapılacağının altını çizen Başkan Hilmi Güler, sözlerine şöyle devam etti. “Kabadüz’e yeni dönemde daha fazla yatırım yapacağız. Çambaşı Yaylası’ndaki kayak merkezinin bir diğerini Göndeliç Tepesi’ne yapacağız. Hem daha fazla kardan yararlanacağız hem de daha fazla insanı ağırlamış olacağız. Bunun haricinde yol ve su yatırımlarına hız vereceğiz. İlk 1,5-2 yıllık süre içerisinde yol ve su çalışmalarının önemli bir bölümünü tamamlamış olacağız.”

“BİZİM BORCUMUMUZ YOK”

Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak geçmiş dönemden aldıkları borçları ödediklerinin altını çizen Başkan Güler, şunları söyledi: “Biz geçmiş dönemden devraldığımız borçları ödüyoruz. Şu ana kadar da geçmiş dönemden kalan borçların 3’te 2’sini ödedik. Hiç kimse meydanı boş bulmasın. Bu lafım hem içteki hem dıştaki yalan dolan söyleyenlere söylüyorum.”

Editör: Editör Editör