Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Perşembe, Ünye ve Altınordu ilçelerini ziyaret etti. Vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Güler, Büyükşehir ve ilçe belediyelerinin yatırımlarıyla ilgili de Belediye Başkanları ile görüşmeler gerçekleştirdi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, her fırsatta vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. 31 Mart Yerel seçimlerinin ardından görevi tekrar devralan ve bu geleneğini sürdüren Başkan Güler, bir günde 3 ilçe gezdi.

PERŞEMBE’DE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

İlk olarak Perşembe ilçesine giden Başkan Güler, Belediye Başkanı Cihat Albayrak ile birlikte vatandaşlarla buluştu. Başkan Güler, Perşembe ziyaretini sosyal medya sayfalarından şu sözlerle paylaştı: “Ayranlar soğuk, muhabbet sıcak. Doğasında huzur, insanında neşe bulduğumuz, mümbit toprakların yurdu, sakin şehir unvanlı Perşembe ilçemizde komşularımız ile bir aradayız.”

448158189 842991087859131 7743245705504197702 N

“ÜNYE’DE KOMŞULARIMIZLA BİR ARADAYIZ”

Başkan Güler’in Perşembe ziyaretinin ardından bir sonraki durağı Ünye ilçesi oldu. Burada Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’yı ziyaret eden Başkan Güler, çalışmalar hakkında kendisinden bilgiler aldı. Ziyaret ile ilgili bir paylaşım yapan Başkan Güler, “Ortak akıl, istişare, dayanışma ve yardımlaşma ile şehrimizi hep birlikte kalkındıracağız. Ünye Belediye Başkanımız Hüseyin Tavlı'ya bugün ziyaret gerçekleştirdim. Yapmış olduğumuz görüşmede ilçemize yapılacak olan yatırımlara dair değerlendirmelerde bulunduk. Misafirperverliği için başkanımıza teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.

Daha sonra Ünye sokaklarına inen Başkan Güler, Ünyelilerle bir araya geldi. Başkan Güler, Ünye’deki buluşmasını ise “Suyu sert, insanı mert, yiğitler yurdu Ünye’mizde komşularımız ile bir aradayız. Biriz, beraberiz, birlikteyiz” ifadeleriyle paylaştı.

ALTINORDU SAHİLİNDE VATANDAŞLARIN MİSAFİRİ OLDU

Başkan Güler’in Ünye’nin ardından son durağı ise Altınordu ilçesi oldu. Başkan Güler, sahilde serin havanın tadını çıkaran vatandaşlarla bir araya geldi. Kimileri ile ayak üstü sohbet eden Başkan Güler, vatandaşların çay ikramlarını da geri çevirmedi.

Başkan Güler, gittiği her ilçede büyük bir sevgi ile karşılanırken dileyen herkesle de fotoğraf çektirdi.

#ordu #orduhaber

Editör: Merve GÖÇER