Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe’ye, 1974 yılında Liselerarası Futbol Turnuvası’nda Türkiye Şampiyonu ve Dünya 8’incisi olan merhum babası Bahri Tepe’nin de forma giydiği Ordu Lisesi Futbol Takımının fotoğrafı hediye edildi. 

Ordu Lisesi, 2023-2024 yılında mezun olan öğrencileri için 74’üncü Dönem Mezuniyet Töreni düzenledi. Okul bahçesinde düzenlenen törene  Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Akdeniz, Okul Müdürü Hasan Bölük, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Törende, okullarını dereceyle bitiren öğrencilere plaketlerini ve çiçeklerini takdim eden Başkan Tepe, tüm öğrencilere bundan sonraki eğitim-öğretim hayatlarında başarılar temennisinde bulundu.

BAŞKAN TEPE: ORDU LİSESİ'NDE OKUMAK BİR AYRICALIKTIR

Törende öğrencilere ve öğretmenlere hitap eden Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe, Ordu Lisesi’nin bugüne kadar birçok başarılı insan yetiştirdiğini söyledi. Ordu Lisesi’nden mezun olmanın ayrıcalıklı olduğunu kaydeden Başkan Tepe, “Ordu Lisesi, şehrimizin bir markasıdır. Bu güzel markadan benim rahmetli babam da mezun oldu. Ordu Liseli olmak bir ayrıcalıktır. Ordu Lisesi, bugüne kadar şehrimizin ekonomik, sosyal, siyasal alanında isim yapmış çok değerli insanlar yetiştirdi. İnanıyorum ki, bundan sonraki süreçte de çok daha başarılı insanlar yetiştirmeye devam edecek. Bundan sonra da böyle iyi ve güzel atmosferlerde bir arada bulunmayı temenni ediyorum” dedi.

ANLAMLI HEDİYE

Başkan Tepe’ye konuşmasının ardından 1974 yılında Liselerarası Futbol Turnuvası’nda Türkiye Şampiyonu ve Dünya 8’incisi olan merhum babası Bahri Tepe’nin de forma giydiği Ordu Lisesi Futbol Takımı’nın fotoğrafı hediye edildi. Okul Müdürü Hasan Bölük’ün takdim ettiği hediyeyi alan Başkan Tepe, duygu dolu anlar yaşadı. Hediye için teşekkür eden Başkan Tepe, Ordu Lisesi Futbol Takımı’nın fotoğrafını belediyede sergileyeceğini ifade etti.

#ordu #orduhaber

Editör: Merve GÖÇER