Bu akşam İstanbul'da hayati bir maça çıkacak olan 52 Orduspor klüp başkanı Şükrü Bodur, Şampiyonluğa olan inancının tam olduğunu söyledi.

Geçen sezon Ankara’da oynadıkları ve penaltı atışları sonrasında 2.ligin kapısından döndüklerine atıfata bulunan başkan Bodur Şükrü Bodur, ” Geçen sezon futbol şanssızlığı anlamında yaşanabilecek ne varsa hepsini yaşadık. Normal sürede ve uzatmalar sonrasında birer penaltı atışından yararlanamadığımız gibi kendi kalemize gol atarak ikinci ligden olduk.

Bu sezon ise, an itibarıyla futbol şansı bizim yanımızda. İnegöl Kafkas maçında ilk penaltıyı kaçırmamıza rağmen rakibimizi penaltı atışları sonrasında Play-Off’un dışarısına ittik. İkinci kademe maçında burada 1-1 berabere kaldığımız Ayvalıkgücü Belediyespor’u 2-0 yendik. Üçüncü kademe maçında profesyonel liglerin tek namağlup takımı olan Aliağa FK’nü her iki maçta da yenerek final oynamaya hak kazandık." dedi.

Bu yıl şampiyonluk kupasını taraftarlarla birlikte Ordu’ya götüreceklerini, bir yıllık yorgunluğu Ordu’da yapacakları şampiyonluk kutlamasıyla atacaklarını söyleyen Bodur, Şampiyonluğa inacım tam dedi.

#ordu #orduhaber #52orduspor

Editör: Editör Editör