52 Orduspor Kulüp Başkanı Şükrü Bodur, Aliağa FK ile oynanan zorlu Play-Off maçının ardından değerlendirmelerde bulundu.

Başkan Bodur, maçın ardından yaptığı açıklamada, "Bugün çok mücadeleli bir maç oldu. Bizim buradan bir beraberlik almamız bizi finale götürecekti ve gayet de iyi futbol oynadık. 90 dakikayı tamamladık. Maalesef uzatmalarda şanssız bir penaltı pozisyonu oldu ve gol yedik. Ondan sonra uzatmalara gidildi ve penaltılara kaldık. Penaltılarda kalecimiz Ersin Aydın'ın muhteşem performansı sayesinde tur atladık. Çok mutluyuz. İnşallah finalde de başarılı olacağız," dedi.

BAŞARMAK İSTİYORUZ

Başkan Bodur, takımın final maçıyla ilgili hazırlıklarına da değindi. "Elazığ maçı için federasyonla görüşmelere başladık. Alternatifler arasında İstanbul ve Eskişehir var. Ancak netleşmiş bir durum yok. Bu gece belli olacak. Bizim için nerede olursa olsun önemli olan sahaya çıkıp topumuzu oynamak. Taraftarımızın yanımızda olmasından mutlu oluruz. Cumartesi günü oynanacak finalde başarılı olacağımıza inanıyorum," şeklinde konuştu.

Son olarak, Bodur, 25 Mayıs Cumartesi günü oynanacak final maçı için tüm Orduspor taraftarlarını desteğe çağırarak, "Bu dava artık Ordu davası. Tüm taraftarlarımızı yanımızda görmek istiyoruz," dedi.

Editör: Editör Editör