52 Orduspor'un TFF 3. Lig Play-Off Finali'nde Çimentaş Elazığspor'a  kaybederek 2.Lig hayalini bir sonraki sezona bırakması, tüm Orduluları üzüntüye boğdu.

Sonuç tüm Orduluları üzerken, Ordu futbolunun içinde bulunduğu ayrışmalar ve sorunlar tekrar gün yüzüne çıktı.Ordu kamuoyu, sorunların çözümü ve ayrı isimlerde mücadele eden futbol takımlarının artık birleşemesi gerektiği fikrini yüksek sesle dillendirmeye ve talep etmeye başladı.

Kamuoyu şehrin önde gelenlerinin ve söz sahibi herkesin elini taşın altına sokarak sorumluluk almasını ve ORDUSPOR'un tek bir forma altında yoluna devam etmesi için ne gerekiyorsa yapılmasını istiyor.

An itibariyle şüphesiz en üzgün isimlerden biri de, 52 Orduspor için maddi manevi büyük fedakarlıklar yapan Başkan Şükrü Bodur.

Şürrü Bodur, Ordu futbolun  tartışmasız en önemli figürlerden biri.Başkan Bodur'un bundan sonrası için ne düşündüğü nasıl bir gelecek kararı alacağı henüz bilinmezken, Ordu kamuoyu Şükrü Bodur'un başını çekeceği bir oluşumun ORDUSPOR için en doğru karar olacağı konusunda hem fikir gözüküyor.

#ordu #orduspor #orduhaber

Editör: Editör Editör