Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen aydınlatma çalışmalarıyla ilçelerin çehresi değişti. Cadde ve sokakları ışıl ışıl yapmak amacıyla yürütülen çalışmalarla Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in ilk beş yıllık döneminde 13 ilçe modern aydınlatmalarla donatılırken vatandaşlar da yapılan çalışmaları sevinçle karşıladı.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in ilk döneminde tarımdan ekonomiye, ulaşımdan alt yapıya önemli çalışmalara imza atan Büyükşehir Belediyesi, başlattığı aydınlatma çalışmalarıyla ilçelere değer kattı. Modern şehir inşası için gece gündüz demeden çalışan ve kent estetiğini ön planda tutan yatırımları da hayata geçiren Ordu Büyükşehir Belediyesi, yürüttüğü aydınlatma çalışmalarıyla ilçelerin çehresini değiştirdi.

AYDINLATMALAR İLÇELERE DEĞER KATTI

Birçok ilçede çalışma gerçekleştiren Ordu Büyükşehir Belediyesi ilçelerin cadde ve sokaklarını günün ihtiyaçlarına uygun modern ışıklarla donattı. Parklar ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı öncülüğünde ilçe belediyelerinin de katkılarıyla yapılan çalışmalarla Fatsa, Mesudiye, Gölköy, Kabataş, Kumru, Akkuş, Çatalpınar, Çamaş, Korgan, Kabadüz, Aybastı, İkizce ve Çaybaşı ilçelerinde çalışmalar tamamlandı. Büyükşehir Belediyesi ilçelerin cadde ve sokaklarını günün ihtiyaçlarına uygun modern ışıklarla donatırken bu çalışmalarda 1045 adet aydınlatma direği dikildi.

VATANDAŞLAR MEMNUN

Cadde ve sokakların ışıl ışıl olduğu ilçelerde vatandaşlar da yapılan çalışmalarla büyük sevinç yaşadı. İlçelerinin çehresinin değiştiğini aktaran vatandaşlar çalışmalar dolayısıyla Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürlerini iletti.

ÇALIŞMALAR YENİ DÖNEMDE DE DEVAM EDECEK

Büyükşehir Belediyesi ekipleri belirlenen program dahilinde yeni dönemde de ilçelerin ihtiyaç duyulan alanları ve bazı mahallelerde aydınlatma çalışmalarına devam edecek.

#orduhaber #ordubüyükşehirbelediyesi