ElliYıllıkHayal

Başkan Aşkın Tören öncülüğünde şehrin her köşesinde hizmet seferberliğini kesintisiz sürdüren Altınordu Belediyesi durmak bilmeyen dinamizmi ile sahada tam zamanlı bir mesai veriyor.

Altyapı ve yol çalışmalarında vitesi iyice yükselten Altınordu Belediyesi, 72 mahalleyi kapsayan beton yol programının Gerce etabını da tamamladı.

GERCE GALEYANI SOKAKTA BETON YOL SEVİNCİ

Sağlıklı altyapı, modern ve konforlu üstyapı parolası ile aralıksız çalışan Altınordu Belediyesi Fen İşleri müdürlüğü ekipleri, mahalleleri yıllardır özlemini çektikleri hizmetler ile buluşturmaya devam ediyor.

Kırsalda birçok mahallede eş zamanlı olarak devam eden beton yol çalışmaları kapsamında Gerce Galeyanı Sokakta yaşayan 50 hane yarım asırdır bekledikleri ulaşım konforuna kavuştu. Yapılan çalışma sonunda Gerce ve Bahariye Mahalleleri bağlantısı da olan Galeyanı sokak beton konforu ile buluşturularak mahalle sakinlerinin hizmetine sunuldu.

Tamamlanan beton yol çalışmalarını sevinçle karşılayan Gerce mahalle sakinleri “50 yıllık hayalimiz gerçek oldu. Yazın tozdan, kışın çamurdan yürüyemez haldeydik. 50 hane bu durumdan musdaripti. Başkanımız Aşkın Tören’e teşekkür ederiz, Allah başkanımızdan razı olsun” sözleriyle Başkan Aşkın Tören’e teşekkürlerini ilettiler.

 BAŞKAN AŞKIN TÖREN “BİZİM TEK DERDİMİZ İNSANIMIZIN REFAHI VE MUTLULUĞU”

 2023’ü atılım yılı ilan ettiklerini hatırlatan Başkan Aşkın Tören, “Şehrimizi yılların akut sorunlarından kurtarmak ve hemşehrilerimizi hak ettikleri hizmet konforu ile buluşturmak üzere çıktığımız bu yolda bir an bile durmadık, duraksamadık. Bundan böyle de daha büyük bir azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. Biz biliyoruz ki belediyecilik aşk işi, dertli insanların işi. Bizim derdimiz insanımızın refahı mutluluğu ve konforu bizim sevdamız şehrimiz.

Hizmetkarı olmaktan onur duyduğumuz insanımızın yaşam standardını yükseltecek hizmetlerimizi şehrimizin her köşesine ulaştırmaya devam edeceğiz. Tamamlanan beton yol çalışmamız mahalle sakinlerimize hayırlı olsun” diye konuştu. 

Editör: Kadir TÜKÜÇ