Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.Babaların, ailesini her şeyin önünde tuttuğunu ve yol gösterici olduğunu ifade eden Başkan Güler, “Aile bireylerinin mutluluğunu kendi mutluluğu addeden, tecrübeleri ile her zaman yol gösterici olan, üzerimizde sayısız emeği ve hakkı olan babalarımıza, gösterilecek sevgi ve saygı onlar için en büyük armağandır” dedi.

Başkan Güler, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Dünyanın en zor ve yüce görevlerinden birini üstlenmiş, hayatımızın her anında varlıklarıyla bize güç veren; iyiliğin, fedakârlığın ve koşulsuz sevginin timsali olan babalarımızın ‘Babalar Günü’nü kutlamanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Ailelerin temel direği olan babalarımız aile değerlerimizin korunmasında, adalet, paylaşma, sorumluluk, sevgi, saygı gibi hayati değerlerin kuşaktan kuşağa aktarılmasında belirleyici bir rol üstlenmektedir.
Aile bireylerinin mutluluğunu kendi mutluluğu addeden, tecrübeleri ile her zaman yol gösterici olan, üzerimizde sayısız emeği ve hakkı olan babalarımıza, gösterilecek sevgi ve saygı onlar için en büyük armağandır. Çocuklarının başarısı onların sevinci, üzüntüsü ise kederleridir.  

Hayatımızın her anında koca bir çınar gibi arkamızda duran ve vakur duruşuyla bizleri onurlandıran babalarımızın, sadece bu özel günle sınırlı kalmadan her zaman gönüllerini hoş tutmalı, onlara hayatlarının her anında en değerli varlıklarımız olduklarını hissettirmeliyiz. 

Bu duygu ve düşüncelerle başta ülkemizin bölünmez bütünlüğü için hayatını kaybeden aziz şehitlerimizin ve kahraman gazilerimizin babaları olmak üzere tüm babalarımızın Babalar Günü’nü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu yıllar diliyorum.” 
#ordu #orduhaber
 

Editör: Merve GÖÇER