Ordu’nun Akkuş ilçesine bağlı Dumantepe Çamalan Mahallesi nüfusuna kayıtlı Mustafa Kıyak’tan 3 gündür haber alamayan, endişe ve korku içindeki ailesi oğullarından iyi bir haber gelmesini bekliyor.

Evli ve 1 yaşında bir çocuk babası olan 35 yaşındaki Mustafa Kıyak’ın en son 12 Aralık Pazartesi günü öğle saatlerinde Ünye Akkuş Minibüs durağında görüldüğü ve o saatten buyana haber alınamadığı belirtildi.

Haber alamadığı oğlunun bulunması için güvenlik güçlerine ihbarda bulunan baba İsmail Kıyak, oğluyla en sonra Pazartesi günü 14.20 sularında telefonla konuştuğunu, kendisine bir arkadaşıyla yemek yiyeceğini söylediğini ve o saatten sonra bir daha haber alamadığını söylüyor.

Aile olarak perişan olduklarını söyleyen Baba İsmail Kıyak, “Oğlum daha önce İstanbul Pendik’te çalışıyordu. 5 sene önce memlekete geldi. Burada evlendi, yuva kurdu, bir yaşında da bir çocuğu var. Oğlumun borcu yok, kumar, içki gibi kötü alışkanlığı yok. Niye böyle yaptı bende bilmiyorum. 3 gündür korku ve endişe içindeyiz. Jandarma, polis, bizler her yerde oğlumu arıyoruz. İnşallah iyi haberini alırız.”

Editör: Kadir TÜKÜÇ