Ordu Büyükşehir Belediyesi Kurucu Başkanı ve İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz Ünye ilçesinde seçim çalışmalarına devam ediyor.

Perşembe günü gittiği ilçede akşam konaklayan İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz’ı ilçe sakinleri bağrına bastı. Her girdiği sokakta ve kurumda büyük bir sevgi ve hasretle karşılanan Enver Yılmaz Ünye’deki ikinci günüde de ziyaretlerini sürdürüyor.

Ünye ziyaretlerini değerlendiren İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz “Güzel ilçemiz Ünye’mizde seçim çalışmalarımızın ikinci günündeyiz. Dün yoğun bir gündemden sonra bugün Niksar Caddemizin kalan bölümlerini tamamlayıp inşallah Ünye’mizin tamamını dolaşma niyetimiz var. Değerli Belediye Başkan Adayımız Ahmet Arpacıoğlu, İl Başkanımız Melikşah Murat Genç, ilçe başkanlarımız ve teşkilatımız ile birlikte Ünye’mizde yapacaklarımızı, yaptıklarımızı kamuoyu ile paylaşmak suretiyle mesajlarımızı verdik. Bugün havanın güzelliği ile birlikte Ünyeli kardeşlerimizin bizlere, şahsımıza ilçe belediye başkan adayımıza yoğun teveccühleri bizleri gururlandırdı” dedi. “Kaldığımız Yerden Devam Edeceğiz” Enver Yılmaz, “İnşallah bir ve beraber olmak suretiyle Ordu ittifakı ve Ünye ittifakını kurmak suretiyle kaldığımız yerden devam diyoruz. Özellikle 2014 sonrası yapmış olduğumuz hizmetlerin bizden sonra devam etmemiş olması hakikatten milletimizin bilinci içerisinde Ahmet beyin belediye başkanlığı döneminde yaptığı hizmetlerin Ünyeli kardeşlerimizin her bir ferdinin aklının kenarında durduğunu görmüş olduk.

Biz de bundan sonra bu eksikliklerimizi giderek inşallah Ünye’mizde, Büyükşehir olan Ordu’muzda kaldığımız yerden devam diyoruz seçim çalışmalarımıza en hızlı bir şekilde devam edeceğiz. İki gündür Ünye’deyiz tekrar geleceğiz ulaşacağız, anlatacağız. Kamuoyumuzla, Ordu’muzla bir ve beraber olduğumuzu Ünye ile olan muhabbetimizi tekrar hatırlatmak suretiyle inşallah kaldığımız yerden devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Editör: Editör Editör