Ordu Büyükşehir Belediyesi Kurucu Başkanı ve İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Ünye ilçesinde vatandaşların sevgi gösterileri ile karşılandı.

Günün erken saatlerinde Tekkiraz ve İnkur mahallelerini ziyaret eden Yılmaz, ardından Ünye ilçe merkezinde esnaflarla buluştu. Yılmaz'a bölge halkının verdiği destek dikkat çekti. İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Ünye ilçesine bağlı Tekkiraz ve İnkur mahalleleri ile ilçe merkezinde esnaflarla buluştu.

TEKKİRAZ VE İNKUR MAHALLELERİNİ ZİYARET ETTİ

Tekkiraz ve İnkur mahallesi ile Ünye ilçe merkezinde esnaflar ile bir araya gelen ve vatandaşlarla buluşan Enver Yılmaz'a, yoğun ilgi gösterildiği gözlendi.

VATANDAŞLARI DİNLEDİ TARİH VERDİ

Enver Yılmaz, ziyaretleri sırasında, bölgenin karşılaştığı sorunları ve talepleri dinledi. Yılmaz, 31 mart sonrası, mahallerdeki tüm sorunlara çözüm üreteceğini vurguladı.

ENVER YILMAZ'DAN 'AZ KALDI' MESAJ

I Yılmaz, sosyal medya hesabından ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; "Hiç merak etmeyin! Sorunlarınızı ve çözümlerini biliyoruz. O güzel günlerde yeniden buluşacağız. İyi ki varsınız. Sağ olun, var olun."

Editör: Editör Editör