İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz'ın mahalle ziyaretleri de mitinge dönüşmeye başladı.

Gittiği her ilçede dev mitinglere imza atan Yılmaz, bugün ziyaret ettiği Akkuş'un Akpınar mahallesi ile İkizce'nin Yoğunoluk mahallesinde gerçekleştirdiği mitinglerle gövde gösterisi yaptı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Kurucu Başkanı ve İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Akkuş'un Akpınar ve Ikizce'nin Yoğunoluk ile Kaynartaş mahallelerini ziyaret etti. Esnaf ziyaretleri dev mitinglere dönüşen Yılmaz, Akkuş'un Akpınar Mahallesi ile İkizce'nin Yoğinoluk Mahallesinde de kendisini dinlemeye gelen coşkulu kalabalığa seslendi.

"5 YILDIR GÖREVDE HALA SEVGİYİ BÜYÜTECEĞİM DİYOR"

Yılmaz, yaptığı konuşmada mevcut Büyükşehir Belediyesi yönetimine yüklenerek, Akkuş ve İkizce'nin sorunlarının neden çözülmediğini sordu. Yılmaz açıklamasında, “Yeni bir sloganları var! 'Gerçek belediyecilik' diye. Şimdiye kadar ki belediyecilik hayal belediyecilik miydi? Böyle bir slogan olabilir mi? Mevcut başkan her gittiği yerde 'Sevgiyi büyüteceğiz' diyor. 5 yıldır görevde olan kim? Şimdiye kadar büyütemediğiniz sevgiyi bundan sonra mı büyüteceksiniz. " diye sordu.

AKKUŞ VE İKİZCE'YE BÜYÜK YATIRIMLAR YAPTIK

Akkuş ve İkizce'ye görev sürelerince büyük yatırımlar yaptıklarını vurgulayan Yılmaz, sözlerini şöyle sürdürdü; " Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün güzel bir sözü var; 'Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır' der. Bu güzel coğrafyaya en büyük hizmeti biz yaptık. O yüzden sizi en çok biz seviyoruz."

"ENVER YILMAZ, ORDU SENSİZ OLMAZ"

Yılmaz'ın konuşmasının ardından vatandaşlar, "Enver Yılmaz Ordu Sensiz Olmaz" sloganları attı.

Editör: Editör Editör