Ordu Büyükşehir Belediyesi, sabahın erken saatlerinde Altınordu’nun Çarşamba Pazarı’nda esnaf ve vatandaşa çorba ikramında bulundu.

Ordu Üniversitesi Yerleşkesinde öğrencilere ikram ile başlayan çorba dağıtımı, havaların soğuması ile birlikte ilçe meydanları ve pazar yerleri ile genişletildi. Vatandaşların yoğun olarak alışveriş yaptığı Çarşamba Pazarı’na giden Büyükşehir Belediyesi ekipleri sırtında tuluk ile tek tek vatandaş ve esnafa sıcak çorba ikramında bulundu.

“SICAK ÇORBALARIMIZI İKRAM ETTİK”

Büyükşehir Belediyesi ekipleri ile Çarşamba Pazarı’nda çorba ikramında bulunan Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekteri Sait İnan, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatlarıyla sosyal belediyeciliğin tüm vecibelerini yerine getirdiklerini söyledi.

Genel Sekreter İnan sözlerinde şu ifadelere yer verdi:

 “Üniversite öğrencilerimiz ile başlayan sıcak çorba ikramı havaların soğuması ile birlikte ilçe meydanlarında ve pazar yerlerinde devam ediyor. Pazarda bulunan esnaflarımıza, pazara gelen vatandaşlarımıza sıcak çorba ikramında bulunuyoruz. Belediyeciliğin bütün vecibelerini yerine getiren Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatlarıyla Sosyal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığıyla da hizmetlerimiz devam ediyor. Bugün de Çarşamba Pazarı’nda esnafımızı ziyaret ettik, sıcak çorbalarımızı ikram ettik.”

DEPREMZEDELERİ YALNIZ BIRAKMIYOR DEPREMZEDELERİ YALNIZ BIRAKMIYOR

VATANDAŞLARDAN TEŞEKKÜR

Sabahın ilk ışıklarında güne Büyükşehir Belediyesinin çorba ikramı ile başlayan esnaf ve vatandaşlar ise kendilerine sunulan hizmet karşısında Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve ekibine teşekkür etti.