Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (OSKİ), 19 ilçede sağlıklı ve uzun ömürlü çalışmalara imza atıyor. Hayata geçirdiği yatırımlarla 3,5 yılda 19 ilçede alt yapı sorununa büyük ölçüde neşter vuran OSKİ, Gürgentepe ilçesinde 13 milyon 501 bin 793 TL’lik yatırımı hizmete kazandırdı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (OSKİ), Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in göreve geldiği günden bu yana Ordu’nun su ve altyapı alanında yarınlarını garanti altına alacak yatırımlar gerçekleştiriyor.

13 MİLYON 501 BİN TL’LİK YATIRIM

Ordu’nun ilçelerinde yatırım çalışmalarına hız kesmeden devam eden OSKİ, aradan geçen süre içerisinde Gürgentepe ilçesinde 63 km içme suyu hattı, 3 bin 427 metre kanalizasyon hattı, 1 adet su alma yapısı ve 2 adet içme suyu deposu olmak üzere 13 milyon 501 bin 793 TL’lik yatırıma imza atarak vatandaşların hizmetine sundu.

İÇME SUYU DEPOLARI VE SU ALMA YAPILARI TAMAMLANDI

Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (OSKİ) Genel Müdürlüğü ekipleri Gürgentepe ilçesinde kesintisiz içme suyu sağlamak için 2 adet içme suyu deposu ile 1 adet su alma yapısı çalışmalarını tamamladı. Ordu’nun en yüksek ilçelerinden birisi olan Gürgentepe’de alınan bu tedbirlerle muhtemel su kesintilerine karşı önlem alınmış oldu.

YATIRIMLAR DEVAM EDECEK

Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (OSKİ) Genel Müdürlüğü ekipleri Başkan Güler’in öncülüğünde geride kalan süre boyunca Gürgentepe ilçesine yeni yatırımlar yaparak ilçenin alt ve üstyapıdaki sorunlarını kökten çözmeyi hedefliyor.

Editör: Kadir TÜKÜÇ