Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ile birlikte Ordu’da uygulanmaya başlayan, maliyet tasarrufu sağlayan ve dayanıklılık açısından çok daha güçlü olduğu bilinen Silindirle Sıkıştırılmış Beton Yol (SSB), mahalleleri konfora kavuşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi ekipleri Fatsa ilçesinde 6 mahallenin yararlandığı grup yolunda başlattığı Sıkıştırılmış Beton Yol çalışmalarını tamamladı.

8 KM’LİK GÜZERGAH KONFORA KAVUŞTU

Sıcak asfalttan yüzde 25 daha ucuz olduğu bilinen Silindirle Sıkıştırılan Beton Yol uzun ömürlü olması ve ham madde de dışa bağımlılığı ortadan kaldırması sayesinde hem iş gücü hem de maliyet avantajı sağlıyor. Buna karşılık Fatsa ilçesi Aşağıtepe, Sudere, Yukarıtepe, Ayazlı, Bahçeler ve Yukarı Bahçeler Mahallerini birbirine bağlayan yol güzergâhında SSB uygulaması yapan Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri 8 km’lik yol ağını konfora kavuşturdu.

VATANDAŞLARIN YÜZÜ GÜLDÜ

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatları ile başlayan çalışmalarda 8 mahalleyi birbirine bağlayan ve kısa sürede tamamlanan Sıkıştırılmış Beton Yol (SSB) çalışmaları vatandaşları memnun etti. Yıllardır özlemle bekledikleri hizmet için vatandaşlar, Başkan Güler ve ekibine teşekkürlerini iletti.

#ordu #orduhaber

Editör: Merve GÖÇER