İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Enver’in Yılmaz’ın Gülyalı ziyaretinde Gülyalı’da ki Başkan adaylarıyla çektirdiği fotoğraf, günün konusu oldu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi'nin Kurucu Başkanı ve İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, ilçe ziyaretlerine devam ediyor.

Yılmaz, Gülyalı ilçesinde gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında, İYİ Parti İlçe Belediye Başkan Adayı Hasan Öztürk, Cumhur İttifakı Adayı Medet Sipahi ve CHP Gülyalı Belediye Başkan Adayı Uğur Cörüt ile bir araya geldi.

Yılmaz, buluşma sırasında yaptığı konuşmada, "Belki de ülke demokrasimizin örnek tablolarından birisini hep beraber yaşıyoruz. Cumhur İttifakı'nın kıymetli adayı Medet Sipahi Bey, Cumhuriyet Halk Partisi'nin değerli adayı Uğur Cörüt Bey ve inşallah İYİ Parti'nin değerli adayı Hasan Öztürk ile bir araya geldik." dedi. Yılmaz, kendilerini parti binalarında karşılayan Medet Sipahi ve Uğur Cörüt'e teşekkür etti. Adayların hizmet odaklı bakış açılarına vurgu yaparak, Gülyalı için en doğru kararın millet tarafından verileceğine inandığını belirtti. Yılmaz Medet Sipahi'ye, Uğur Cörüt'e ve Hasan Öztürk’e başarılar dileyerek, "Ordumuz için, Gülyalı için hayırlı olsun." temennisinde bulundu.

Editör: Editör Editör