Perşembeliler, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Hilmi Güler’i bağrına bastı.

Coşku ve sevgi gösterileri ile karşılanan Başkan Güler, Perşembelilerin gönlünde taht kurdu.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesi çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Hilmi Güler, sakin şehir ünvanlı Perşembe ilçesindeydi. Başkan Güler’i ilçe girişinde Cumhur İttifakı Perşembe Belediye Başkan Adayı Cihat Albayrak ve vatandaşlar davul zurna ve meşaleler eşliğinde coşkuyla karşıladı. 5 yılda yaptığı yatırımlarla Perşembe’nin çehresini değiştiren Başkan Güler, Perşembe Sanayi Sitesini ve ardından ilçe merkezinde gittiği her yerde esnaf ve vatandaşların ilgi odağı oldu.

Başkan Güler, ilçe merkezinin yanı sıra eşsiz güzelliklere sahip sahil şeridinde yer alan mahallelerde de vatandaşlar buluşarak taleplerini dinledi. Başkan Güler’e Perşembe ilçe ziyaretlerinde AK Parti Ordu Milletvekili Mahmut Özer, AK Parti Ordu İl Başkanı Selman Altaş, AK Parti Ordu İl Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Baysal ve partililer eşlik etti.

Editör: Editör Editör