İYİ Parti İstanbul'da Ordulularla buluştu.

İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu ve Genel Merkez yöneticileri,  27 Nisan'da yapılan 5. Olağanüstü Kongresi'nde Genel Başkan seçilmesinin ardından İstanbul'da Ordulular ile bir araya geldiler.

Şişli'de düzenlenen kahvaltıda Ordulu hemşerileri, il ve ilçe teşkilatlarıyla buluşan Dervişoğlu, kalabalığa dikkat çekerek, “Birbirimize hasret kalmışız. Ordu bize hasret kalmışsa, Türkiye de bize hasrettir. Bu toplantı inşallah iktidar yolculuğunun başlangıcıdır” dedi.

“İYİ Parti’nin farkını göstermek gibi tarihi bir sorumluluğumuz var. Siyaset nezaketini, inancını, samimiyetini kaybetmiş durumda. Biz, İYİ Parti’yi siyasete samimiyet, nezaket ve hoşgörü getirmek için kurduk. Gittiğimiz her yerde söylüyoruz; millet neyi özlediyse biz o hasreti gidereceğiz. Millet, makul bir dil istiyor. Kutuplaşmak değil, kucaklaşmak istiyor. Millet aslına bakarsanız bir kurtuluş çağrısı arıyor. Eğer doğru bir yolculuk sürdürüp inançlarımızı, düşüncelerimizi milletimizle buluşturabilirsek, iktidar bize uzak değildir."

Emeklinin, işçinin ve gençlerin sorunlarının görmezden gelindiğini belirten Dervişoğlu, “Türkiye'de yapay gündemler yaratılıyor. Biz İYİ Parti olarak bu tuzakları bozacağız ve milletin gerçek sorunlarını konuşacağız. TBMM'de bu sesleri yükseltmeye devam edeceğiz” dedi.

Gün Gelecek, İktidar Olacağız"

İYİ Parti’nin siyasi ömrünü sorgulayanlara cevap veren Dervişoğlu, “Her siyasi partiden insan burada. İYİ Parti'ye siyaseten raf ömrü biçenler, bir gün gelecek, televizyonlara çıkamayacak kadar mahcup olacak. Millet aradığı siyaseti İYİ Parti’nin saflarında bulacak” diyerek konuşmasını tamamladı.

#ordu #orduhaber

Editör: Editör Editör