Fatsa MHP İlçe Başkanı Murat Kaçak, MHP Liseri Dr.Devlet Bahçeli’ye Özel Doğum Günü Hediyesi takdim etti.

Fatsa MHP İlçe Başkanı Murat Kaçak, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli’yi ziyaret ederek, özel bir doğum günü hediyesi sundu. Murat Kaçak tarafından takdim edilen hediye, 1 metre 40 santim boyunda ve 2 metre genişliğinde, tamamen el işçiliği ile hazırlanmış, yağlı boya ile üç boyutlu bir tablo.

Müzayedelerde dahi büyük ilgi görme değerine sahip eser, Genel Başkan Devlet Bahçeli tarafından da büyük beğeniyle karşılandı.Bahçeli, tabloyu uzun süre inceledikten sonra, eserin ofisinin en güzel yerinde sergilenmesi talimatını verdi. Ziyaret sırasında Fatsa MHP İlçe Başkanı Murat Kaçak, çalışmalarına verilen destek ve güven için teşekkürlerini iletti. Aynı zamanda, yerel seçimlerde Cumhur İttifakı’nın Ordu’da başarılı olacağına dair inancını belirten Kaçak, Ordu’nun anahtarını Sayın Bahçeli’ye sunma sözü verdi.

Genel Başkan Devlet Bahçeli, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ordu’daki hemşerilerine selamlarını iletti ve yerel seçimlerdeki başarı dileklerini ifade etti. Cumhur İttifakı’nın Ordu’da güçlü bir performans sergileyeceği yönündeki beklentileri de vurgulayan Bahçeli, seçimlerde alınacak başarının önemine dikkat çekti.

Editör: Editör Editör