Vali Erol, Güzelordu Meliha-Lütfü Türkmen İlkokulu’nun Düzenlediği Kermese Katıldı 

Vali Muammer Erol, Güzelordu Meliha-Lütfü Türkmen İlkokulu tarafından düzenlenen kermesin açılış programına katıldı.

Altınordu ilçesi Köprübaşı Ceren Özdemir Meydanı’nda, Güzelordu Meliha-Lütfü Türkmen İlkokulu’nda öğrenim gören ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına düzenlenen kermesle ilgili bilgi veren Okul Müdürü Harun Ünsal, kermesin okul-veli işbirliğini sağlamak amacıyla yapıldığını söyledi.

Kermesin düzenlenmesindeki asıl amaçlarının, toplumda yardımlaşma-dayanışma bilincini oluşturmak olduğunu ifade eden Ünsal, “Okul Aile Birliğimiz ile birlikte hazırladığımız bu kermesi düzlenmekteki diğer bir amacımız da çocuklarımıza sorumluluk duygusunu aşılamak ve tasarruf bilinci oluşturmaktır. Kermesimizi teşrifleriyle onurlandırmasından dolayı Valimiz Sayın Muammer Erol’a teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.   

Konuşmanın ardından öğrenciler, okul aile birliği yöneticileri, okul yöneticileri ve öğretmenlerle birlikte kermesin açılış kurdelesini kesen Vali Muammer Erol, kermesin hayırlı ve bereketli olması dileğinde bulundu.

Kermesin açılışının ardından stantları gezen Vali Erol, stantlarda satılmak üzere yiyecek ürünler hazırlayan velileri tebrik ederek, bereketli bir kermes geçirmeleri temennisinde bulundu.

#ordu #orduhaber

Editör: Merve GÖÇER