52 Orduspor Futbol Kulübü,  Play Off 2.Tur ilk müsabakasında 6 Mayıs Pazartesi günü saat 20:00 ‘de Yeni Ordu Stadyumuzda Ayvalık Gücü Belediyespor maçının tüm biletlerinin kuküp tarafından satın alındığını ve taraftara ücretsiz olarak dağıtılacağı açıkladı.

İnegöl Kafkasspor müsabakasındaki destek için taraftara teşekkür edilirken, "Bir kez daha gördük ki Ordu’da Golü Taraftar Atar!" denildi.

Basın açıklamasında, şu ifadeler kullanıldı:

“2.Lig hedefi ile başladığımız sezonumuzda 2 Mayıs Perşeme günü kendi sahamızda seyircimiz önünde karşılaştığımız İnegöl Kafkasspor müsabakasını penaltılarda galip gelerek 2.Tura yükselme hakkı kazandık. Bu müsabakada emeği geçen tüm teknik heyet ve futbolcularımızı yürekten kutlarız.

Öncelikle en büyük teşekkürü Büyük Orduspor Taraftarı’na etmek istiyoruz. Yeni Ordu Stadyumunu doldurarak ve tüm maç boyunca desteklerini arttırarak devam eden Büyük Orduspor Taraftarı turu geçmemizde ki en büyük etkendir. Bir kez daha gördük ki Ordu’da Golü Taraftar Atar!

Play Off 2.Tur ilk müsabakasında 6 Mayıs Pazartesi günü saat 20:00 ‘de Yeni Ordu Stadyumuzda Ayvalık Gücü Belediyespor ile karşılaşacağız. En önemli gücümüz olan Büyük Orduspor taraftarını 2.Lig yolunda doksan dakika boyunca desteğe davet ediyoruz.

Hep birlikte bu şehri haketmediği yerden yukarılara taşımak için takımımızı desteklemeye devam edelim.

Play Off 2.Tur 1.Müsabakası olan 6 Mayıs Pazartesi günü kendi sahamız olan Yeni Ordu Stadyumu’nda oynanacak Ayvalık Gücü Belediyespor müsabakası biletleri yönetim kurulumuz tarafından satın alınmıştır.

Maç biletlerini taraftarlarımız maç günü stadyum gişelerinden, maç gününe kadar aşağıda ki noktalardan ücretsiz temin edebilirler.

Osmanpaşa Caddesi Hüner Pastanesi Önü

Yeni Mahalle Şaşmazlar Önü

Modi Turizm

Köksal Petrol

Mavi

Hummel” 

#ordu #52ordusporfk #orduhaber