Cumhur İttifakı Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ulubey ilçe mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

31 Mart Yerel Seçimlerine hazırlanan Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hilmi Güler, ilçe ziyaretleri ile vatandaşla kurduğu temasların yanı sıra mahalle muhtarları ile de bir araya gelerek istişarelerde bulunuyor. Bu kapsamda Başkan Güler, Ulubeyli mahalle muhtarları ile buluştu. Başkan Güler’e toplantıda AK Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat, Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mehmet Özçelik eşlik etti.

“BELEDİYECİLİĞE DÜN BAŞLAMADIK”

Düzenlenen programda muhtarlarla birebir ilgilenen Başkan Güler, önümüzdeki 5 yıl içerisinde Ulubey’in mahallelerinde hiçbir sıkıntı kalmayacağını söyledi. Başkan Güler şöyle konuştu: “ Biz belediyeciliğe başlamadık. Bizim Cumhurbaşkanımızla başlayan 30 yıllık belediyecilik faaliyetimiz var. Cumhurbaşkanımızla bir telefon kadar yakınız. Bakanlar ile abi kardeş ilişkimiz var. Önümüzdeki 5 yılda bu fırsatı güzel değerlendirirsek Ordu ve Ulubey bambaşka bir noktaya gelecek. İnşallah yeni dönemde de nasip olursa çok kısa zamanda hiçbir sorunumuz kalmaz.”

MUHTARLARDAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Öte yandan tek tek söz alan mahalle muhtarları Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve ekibine bu zamana kadar yapılan yatırımlar için teşekkür ederek desteklerinin her zaman arkasında olduklarını söylediler.

Editör: Editör Editör