Ordu Üniversitesi'nde 3 gün boyunca devam eden Bahar Şenlikleri, öğrencilerin yoğun katılımıyla gerçekleşen Köfn konseri ile sona erdi.

Cumhuriyet Yerleşkesi’nde düzenlenen Bahar Şenlikleri kapsamında açık hava konserleri, futbol, basketbol, voleybol ve satranç turnuva finalleri, dans gösterileri ile sanat etkinlikleri gibi pek çok sosyal, sanatsal ve sportif etkinlik gerçekleştirildi.

Oyuncu Bihter Dinçer Öğrencilerle Söyleşi Gerçekleştirdi

Bahar Şenlikleri’nin son gününde Oyuncu/Yazar Bihter Dinçel Morfoloji binası Konferans Salonu’nda öğrenciler ile söyleşi gerçekleştirdi. Rektör Prof. Dr. Orhan Baş, söyleşinin ardından Dinçel’e teşekkür belgesi ve çiçek takdiminde bulundu.

Öğrencilerden Köfn Konserine Yoğun İlgi

 Ünlü müzik grubu Köfn ise etkinliklerin son günü akşamında vermiş olduğu konserde öğrenciler ile bir araya geldi. 

O D U 6990Yoğun katılımla gerçekleştirilen konserde sahneye çıkan Rektör Prof. Dr. Orhan Baş, yaptığı konuşmada “Üniversitemizde, kuruluşundan bu yana geçen 18 yıllık süre içerisinde çok büyük mesafe kat edildi. Bundan sonraki süreçte de bu gelişimi daha da ileri seviyelere çıkaracağımıza inanıyorum. Bu gelişimde emeği olan tüm rektör hocalarımıza, akademik ve idari personelimize çok teşekkür ediyorum. Öğrencilerimiz için yoğun ders ve sınav programının ardından final sınavları öncesi motivasyon sağlaması için Üniversitemizde Bahar Şenlikleri düzenledik. Öğrencilerimiz bizim umudumuz, geleceğimiz. Onların akademik gelişimlerinin yanı sıra sosyal, kültürel ve sportif alanlarda da aktif olarak yer almalarına son derece önem vermekteyiz dolayısıyla bu tür etkinlikleri de düzenlemeye devam edeceğiz. Bu vesileyle Bahar Şenlikleri’nin düzenlenmesinde emeği geçen tüm sponsorlarımıza, akademik ve idari personelimiz ile öğrencilerimize çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Rektör Baş, konuşmasının ardından Köfn grubu üyelerine teşekkür ederek çiçek takdiminde bulundu.

#ordu #orduhaber

Editör: Merve GÖÇER