OBB Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan adayı Dr. Mehmet Hilmi Güler 19 ilçenin belediye başkanı ve Cumhur İttifakı adaylarıyla bir araya geldi.

Mehmet Hilmi Güler, sosyal medya hesabı üzerinden konuyla ilgili olarak yaptığı paylaşımında şunları söyledi; “Bir araya gelmek, bir başlangıçtır.Bir arada bulunmak, bir gelişmedir. Beraber çalışabilmek ise; başarıdır.Ordu’muza hizmet yolculuğunda “Yeniden Bismillah” dediğimiz günlerde, 19 ilçemizin AK Parti ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayları ile bir araya gelerek ülfet ve muhabbet içinde çalışmalarımızı müzakere ettik. “Ordu’ya yeminimiz var” diyerek söze başladık. Durmadan, yorulmadan ve ayırmadan çalışmaya devam edeceğiz dedik. Mücadelemizin parolası ise “Toplu vurdukça yürekler, onu top sindiremez” oldu.Allah’ın izni, bizlerin gayretiyle birliğimizden kuvvet ve başarı doğacaktır.

Ordu 20’de 20 yaparak Türkiye Yüzyılı'nın meşalesine güç olacaktır. Hemşehrilerimiz müsterih olsun. Ordu emin ellerde daha güzel günlere ilerleyecek inşallah. Her bir yol arkadaşıma teşekkür ediyorum. Birlikte başardık, birlikte kazanacağız.”

Editör: Merve GÖÇER