Ordu Üniversitesi, 20 sözleşmeli personel alacağını açıkladı.

Adayların, 2022 KPSS puanlarına göre değerlendirileceği ve 15 gün içinde başvuruların şahsen yapılması gerektiği belirtildi.

Ordu Üniversitesi Rektörlüğü, alımların Destek Personeli ve Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonları için yapılacağını duyurdu. Destek Personeli için ortaöğretim mezunu ve 35 yaş altı adaylar arasından, KPSSP94 puan türünde en az 70 puan alanların tercih edileceği; Koruma ve Güvenlik Görevlisi içinse önlisans mezunu, 35 yaş altı ve KPSSP93 puan türünde en az 70 puan almış olanların yanı sıra 5188 sayılı Kanun gerekliliklerini karşılayan adayların başvurabileceği ifade edildi.

Alım Yapılacak Pozisyonlar ve Şartlar:

  • Destek Personeli (Erkek/Kadın): 8 ki, KPSSP94 puan türü, ortaöğretim mezunu, 35 yaş altı, Altınordu ilçesinde temizlik işlerinde görevlendirilecek.
  • Destek Personeli (Erkek): 1 kişi, KPSSP94 puan türü, ortaöğretim mezunu, “Katı ve Sıvı Yakıtlı” veya “Katı Yakıtlı” Kalorifer Ateşçisi Sertifikası sahibi, 35 yaş altı, Ulubey ilçesinde görevlendirilecek.
  • Destek Personeli (Erkek): 1 kişi, KPSSP94 puan türü, ortaöğretim mezunu, “Doğalgaz Kalorifer Ateşçiliği” sertifikası sahibi, 35 yaş altı, Altınordu ilçesinde görevlendirilecek.
  • Destek Personeli (Erkek): 1 kişi, KPSSP94 puan türü, ortaöğretim mezunu, İnşaat Boyacısı Kalfalık/Ustalık Belgesine veya kurs sertifikasına sahip, 35 yaş altı, Altınordu ilçesinde görevlendirilecek.
  • Destek Personeli (Erkek): 1 kişi, KPSSP94 puan türü, ortaöğretim mezunu, İklimlendirme ve/veya Soğutma Sistemleri Kalfalık/Ustalık Belgesine veya kurs sertifikasına sahip, en az 1 yıl iş tecrübesi, 35 yaş altı, Altınordu ilçesinde görevlendirilecek.

Başvurular, Ordu Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı’na istenilen belgelerle birlikte şahsen yapılabilecek. 

Editör: Editör Editör