Orkent A.Ş., Ordu’da ilk ve bölgede en büyük olma özelliğini taşıyan alan bazlı kentsel dönüşüm projesinin ilk etabı olan “Yeni Mahall”i şehrin kalbi ve ticaret merkezi konumundaki Yeni Mahalle’de hayata geçiriyor. Toplam 58 bin metrekarelik alanda gerçekleşecek kentsel dönüşüm projesinin 1. etabı “Yeni Mahall” modern ofis ve işyerinin yer aldığı 2 bloktan oluşuyor.

İlk 3 katta farklı metrekarelerde 96 iş yeri, sonraki 5 katta ise farklı metrekarelerde 180 adet ofis yer alıyor. 2 katlı kapalı otoparkıyla şehrin otopark sorununun çözümüne katkı sağlayacak ticaret merkezi kendi enerjisini kendi üretecek, akıllı bina otomasyonu, yağmur hasadı ve gri su depolama sistemine de sahip olacak.

İş merkezinin yanında kültürel ve sanatsal etkinliklere ev sahipliği yapacak kültür merkezi de yer alacak. Sadece yapıları sağlamlaştırmakla kalmayacak olan Yeni Mahall, bölge sakinleri için yeni yaşam alanı oluşturacak. Proje alanı, 15.000 metrekarelik yeşil alan, yürüyüş yolları, dinlenme alanlarıyla birlikte şehrin dokusuna uyumlu çekim ve cazibe merkezi haline gelecek.

Modern Tasarım ile İş İçin İdeal Ortam

Mimarisi ve Fonksiyonelliği ile örnek bir kentsel dönüşüm projesi olan Yeni Mahall, modern tasarımı ile iş için ideal bir ortam sunacak. Mevcutta bulunan sanayi dükkanları yeni yerlerine, inşaatı önceden bitirildikten sonra taşınmaları sağlanacak, işyeri sahiplerinin 1 gün dahi iş kaybı yaşamamalarına dikkat edilecek.

İrtibat ve Tanıtım Ofisini ziyaret edebilirsiniz

“Yeni Mahall” ve kentsel dönüşüm çalışmalarıyla ilgili merak ettiğiniz ve bilgi almak istediğiniz tüm sorular için Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan Yeni Mahall Kentsel Dönüşüm irtibat ve tanıtım ofisini ziyaret edebilirsiniz. Kentsel dönüşüm ve satış uzmanları ile görüşerek gerek satış konusunda gerekse kentsel dönüşümle ilgili tüm sorularınızı yöneltebilirsiniz. Ofis hafta sonu da hizmet veriyor.

#ordu #orduhaber

Editör: Merve GÖÇER