Ordu Büyükşehir Belediyesi Kurucu Başkanı ve İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Altınordu ilçesinde esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

Bugün Süleyman Felek Caddesi'ni karış karış gezen Enver Yılmaz, vatandaşlarla bir araya gelerek samimi bir atmosferde bulundu. Ziyaretler sırasında büyük ilgiyle karşılanan Enver Yılmaz, yaptığı açıklamada Ordu'ya gösterilen sıcak karşılama için teşekkür etti.

Ünye'den Fatsa'ya kadar gerçekleştirdiği buluşmalar ve mitinglerle ilçelerdeki coşkuyu yaşadıklarını belirten Enver Yılmaz, genel başkanları Meral Akşener'in Pazartesi günü Ordu'ya gelerek resmi olarak adaylığını tanıttığını söyledi. Esnaf ziyaretleri kapsamında açıklamalarda bulunan Enver Yılmaz, "Ordu’nun sorunlarını yerinde tespit etmek amacıyla esnaf ziyaretlerine ağırlık veriyoruz. Şehrimizin ana caddelerinde 5 gündür devam eden bu ziyaretlerle vatandaşlarımızla birebir iletişim kuruyoruz. İlerleyen günlerde ikamet etmek suretiyle Ünye, Fatsa ve diğer ilçelerde de benzer etkinliklerimizi sürdüreceğiz" dedi.

“İlçelere Ziyaretlerimiz Devam Edecek”

İYİ Parti’nin Açıklanmayan ilçe belediye başkan adayları hakkında konuşan Enver Yılmaz, adayları genel merkezin belirlediğini belirterek, “Adayları genel merkezimizin verdiği karar çerçevesinde açıklıyoruz. Biz diğer siyasi partiler adayla açıklanması takvimini endekste bir takvim izliyoruz. İl başkanlığımızın hazırlığı genel merkezin onayı ile birlikte biz sadece belirlenen ismin elini kaldırıyoruz, karar verici biz değiliz. Evet, bu çerçevede de hani şu an itibariyle 5 tane adayımız açıklandı. Diğer yerlere yönelik hazırlığımız var. Fakat diğer partiler adaylarını bir açıklasınlar, bekliyoruz” ifadelerini kullandı. Esnaf ziyaretleri sırasında gösterilen ilgi ve desteğin memnuniyet verici olduğunu belirten İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Ordu'da birlik ve beraberlik içinde şehrin sorunlarına çözüm bulacaklarına değindi.

Editör: Editör Editör