Altınordu Belediyesi, Babalar Günü’ne özel olarak düzenlediği etkinlikte, Türk edebiyatının usta ismi şair ve yazar Sunay Akın'ı, yarın Ordulularla buluşturacak.

Her bir sözcüğüyle kalplerde derin izler bırakan, insanı hayal dünyasında masalsı bir gezintiye çıkaran Sunay Akın, Altınordu Belediyesi’nin ev sahipliğinde Babalar Günü'ne özel düzenlenen buluşmada, Ordulularla bir araya gelecek. Akın’ın büyüleyici anlatımıyla olaylar ve kişiler arasında sihirli bir köprü kurulacak, katılımcılara ruhlara dokunan anlar yaşatılacak.

Halka açık ücretsiz olarak 13 Haziran’da (yarın) Ordu Üniversitesi Morfoloji Binası’nda düzenlenecek etkinlik, saat 20.00’de başlayacak.

ULAŞ TEPE, TÜM ORDULULARI ETKİNLİĞE DAVET ETTİ

Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe, Babalar Günü’nü, özel bir etkinlikle kutladıklarını söyledi. Türk edebiyatının önemli isimlerinden şair ve yazar Sunay Akın’ı kentte ağırlamaktan büyük onur duyduklarını ifade eden Tepe, “Sunay Akın’ın her biri yüreklere dokunan hikâyeleri, babalarımızı ve çocuklarımızı büyülü bir yolculuğa çıkaracağı bu özel etkinlikte sizlerle bir arada olmayı diliyorum. Birbirinden değerli anılar biriktireceğimiz bugünde, Sunay Akın’ın sözleriyle zamanın ve mekânın ötesine geçeceğiz. Bu güzel etkinliğimizde siz değerli hemşehrilerimizi de aramızda görmek bizlere güç verecek ve Babalar Günü’nü unutulmaz kılacaktır” dedi.

#ordu #orduhaber

Editör: Merve GÖÇER