AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, “Adım Adım Ordu” diyerek başladığı mahalle ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

Ordu’nun ilçe mahallelerini tek tek dolaşan AK Parti Milletvekili Metin Gündoğdu, cumartesi günü Akkuş’taydı. Akkuş AK Parti İlçe Başkanlığıyla ziyaretine başlayan Gündoğdu, ardından bölge de cumartesi günleri kurulan Doğal Köy Ürünleri Pazar Yerini ziyaret ederek Pazar esnafı ile bir araya geldi.

BİR GÜNDE ALTI MAHALLE

Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, ‘Adım Adım Ordu’ diyerek başladığı mahalle ziyaretlerinde Akkuş’ta bir günde altı mahalleyi ziyaret etti. 

Ziyaretlerinde Mahalle muhtarları ve mahalle sakinleri ile bir araya gelerek, mahallenin ve vatandaşların taleplerini tek tek not aldı.

MİTİNG GİBİ MAHALLE ZİYARETİ

Meclisin çalışmadığı her günü Ordu’da mahalle ziyaretlerinde geçiren AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, gittiği mahallelerde yoğun bir kalabalık ile karşılandı.

Akkuş mahalle ziyaretlerinde, soğuk havaya ve kar yağışına rağmen coşkulu bir kalabalık Metin Gündoğdu’yla beraberdi. Ziyaretlerine gösterilen yoğun ilgileri için mahalle sakinlerine teşekkür eden Gündoğdu,

“Hava soğuk olsa ne çıkar, bizde memleket sevdası var.” Diyerek tüm Akkuş’lu hemşehrilerine teşekkür etti.

PROGRAMLARIMIZ DEVAM EDECEK

Havanın soğukluğuna aldırmaksızın kapı kapı dolaşıp vatandaşla bir arada olan AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Adım Adım Ordu diyerek, uzak yakın demeden tüm mahalleleri ziyaret etmeye çalıştığını ve programlarının devam edeceğini belirtti.

SON DURAĞI KERTİL OLDU

ADAY ADAYI OLUYOR ADAY ADAYI OLUYOR

Milletvekili Gündoğdu mahalle ziyaretlerinin ardından, geçirdiği rahatsızlık nedeniyle Akkuş Belediyesi Meclis Üyesine evinde geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Akabinde Akkuş Kertil’de; Akkuş Esnaf, Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı ve ilçe esnaflarıyla bir araya geldi.