CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Ulaş Tepe, "Ben bizi destekleyen, desteklemeyen herkese teşekkür ediyorum. Sandıktan çıkacak sonuçla Altınordu kazanacak. Biz şehrimiz için hayırlısı ne ise onun olmasından yanayız" dedi. 

CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Ulaş Tepe, oyunu Akyazı Çamsan İlköğretim Okulu’nda kullandı. Vatandaşların sevgisi ile karşılanan Tepe, vatandaşlarla fotoğraf çekindi. 

Ulaş Tepe, oy kullanma işleminin ardından yaptığı açıklamada, "Aralık ayında başladığımız seçim çalışmalarının sonuna geldik. Bugün de Allah'ın izni ile oyumuzu kullandık. 3,5 aylık bir seçim kampanyası süreci yürüttük. Ev ev, mahalle mahalle gezdik. Hemşerilerimizin sevgisi ile karşılandık. Bundan öyle bir gurur duydum ki, anlatmaya kelimeler yetmez. Bu sevgi tek taraflı değildi. Siyasi parti gözetmeksizin her vatandaşımızın kalbinde çiçekler açtırdık. Vatandaşlarımızın her talebini kağıda değil, beynimize not aldık. Sandıktan çıkacak sonucun ardından bu sorunları çözmek için  çalışacağız" diye konuştu.

KAZANAN ALTINORDU OLACAK

Tepe, "Biz seçimleri hizmet yarışı olarak görüyoruz. Daha iyi hizmet yapabileceğimize inanıyoruz. Halkımız da buna inanıyor. Ben bizi destekleyen, desteklemeyen herkese teşekkür ediyorum. Sandıktan çıkacak sonuçla Altınordu kazanacak. Biz şehrimiz için hayırlısı ne ise onun olmasından yanayız. Daha iyi bir kent için bu şehrin kaderi ne ise onu yaşasın" şeklinde konuştu.

Editör: Merve GÖÇER