Göreve başlayalı kısa bir zaman olmasına rağmen ortaya koyduğu vizyon ile şimdiden fark yaratan Perşembe Belediye Başkanı Cihat Albayrak, çalışmalarını tam gaz sürdürüyor.

Başkan Albayrak'ın girişimiyle Perşembe belediyesinde, Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri  Abdulkadir Hatipoğlu, Genel Sekreter Yardımcısı Seyfettin Bilkay, OSKİ Genel Müdür Yardımcısı  Okan Karadağ, Fen İşleri Daire Başkanı  Yalçın Dumlu, Parklar ve Yeşil Alanlar Daire Başkanı  Hayati Ağıl, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Mehmet Demirbaş ve 54 Mahalle Muhtarının katılımıyla geniş bir toplantı gerçekleştirildi.

Toplantının ardundan Başkan Albayrak, "54 Mahallemizin Kıymetli Muhtarları ile Perşembemiz için bir araya geldik. Beş yıllık süre içerisinde yapacağımız çalışmaların görüşmesini yaptığımız toplantımızda kıymetli Muhtarlarımızın taleplerini aldık.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler ile birlikte koordineli bir şekilde Sakin şehir Perşembe’mizi karadenizin gözbebeği haline getirmek için çalışacağız. Sayın Bakanımızın bu zamana kadar Ordu’muza kazandırığı hizmetlerin referansı ile hem Perşembe’miz hemde İlimiz hizmet ve yatırım dolu bir dönem geçirecektir.

Gerçekleştirdiğimiz toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum." dedi.

#perşembe #ordu #orduhaber #cihatalbayrak #perşembebelediyesi