Ordu Valiliği’nce, her dini bayramda geleneksel hale getirilen bayramlaşma ve ziyaret programı belli oldu.

Ordu Şehitliğinde Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Dua Okunması Programı

Ordu Valiliği’nce hazırlanan Kurban Bayramı Kutlama Programı; 14 Haziran 2024 Cuma günü saat 10.00’da, Eskipazar mahallesinde bulunan Ordu Şehitliğinde “Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Dua Okunması” programı ile başlayacak.

Ordu Şehitliğindeki programın ardından Vali Muammer Erol ve beraberindeki protokol mensupları tarafından, şehit ve gazi aileleri dernekleri ile İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü ziyaret edilecek.

Ordu Kent Bayramlaşması Programı
 
Her dini bayramda geleneksel olarak yapılan “Ordu Kent Bayramlaşması” ise, Kurban Bayramının birinci günü olan 16 Haziran 2024 Pazar günü saat 13.00’de, Yeni Valilik Yerleşkesindeki sosyal tesiste yapılacak.

Vali Muammer Erol, 14 Haziran 2024 Cuma günü Ordu Şehitliğinde gerçekleştirilecek “Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Dua Okunması” programı ile Kurban Bayramının birinci günü olan 16 Haziran 2024 Pazar günü saat 13.00’de Yeni Valilik Yerleşkesi sosyal tesisinde yapılacak “Ordu Kent Bayramlaşması” programına, kamu kurum ve kuruluşları, ilçe kaymakamları, belediye başkanları, siyasi parti teşkilatları, meslek odaları, sendikalar, dernekler, basın kuruluşları ve vatandaşlarımızın davetli olduğunu söyledi.

#ordu #orduhaber

Editör: Merve GÖÇER