Ordu’da yardımlaşma, dayanışma ve paylaşmanın önem kazandığı Ramazan Ayında öğrencilerimiz tarafından ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi yardımı yapıldı.

Ordu’da Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı yurtlarda kalan öğrenciler Ramazan ayının manevi atmosferi içerisinde maddi durumu iyi olmayan vatandaşlara destek vermek için çalışmalar başlattı. Öğrenciler ve yurt personeli tarafından hazırlanan koliler öğrenciler tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Ordu da bulunan Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı yurtlarda kalan öğrencilerin ve çalışanlarının katkılarıyla hazırlanan gıda kolileri bu önemli zamanda ihtiyaç sahibi ailelerin yüzünü gülümsetti.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa GENÇ, "Mübarek Ramazan ayında paylaşmayı, ihtiyaç sahibi ailelere destek olmayı ve bu değerlerin yeni nesillere aktarılmasını yaygınlaştırmak amacıyla yurtlarda kalan öğrencilerimizin başlatmış olduğu projeyi Ramazan ayında gerçekleştiriyoruz. Tüm öğrencilerimize malzemelerin toplanması, paketlenmesi ve taşınması konusundaki özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi

Editör: Merve GÖÇER