Altınordu Belediyesi, ulaşım alanında şehrin çehresini değiştiren yatırımlarını ve çalışmalarını büyük bir kararlılıkla sürdürüyor.

Başkan Aşkın Tören’in ulaşım seferberliği kapsamında başlattığı ve mahalle mahalle devam eden beton yol programının Sağırlı etabı da tamamlandı.

SAĞIRLI MAHALLESİ DE BETON YOL SEVİNCİNİ YAŞADI

Yol

Altınordu Belediyesi asfalt ve beton yol seferberliği ile mahallelerin uzun yıllardır beklediği hizmetleri bir bir yerine getiriyor. Hem merkezde hem kırsalda yapılan sıcak asfalt çalışmalarıyla konforu şehrin her yerine yayan Altınordu Belediyesi kesintisiz devam eden beton yol programıyla da mahallelerin yüzlerini güldürüyor.

Beton yol çalışmalarının tamamlandığı mahallelerden biri de Sağırlı oldu. Sağırlı mahallesi Mühül sokak ve Kıran sokaklarda gerçekleştirilen beton yol çalışmasıyla ulaşım standardı yüksek, güvenli ve konforlu bir yapıya kavuştu.

BAŞKAN AŞKIN TÖREN, “MERKEZDE VE KIRSALDA ULAŞIM NOKTASINDA ÖNEMLİ BİR DEĞİŞİM DÖNÜŞÜME İMZA ATTIK ATMAYA DA DEVAM EDİYORUZ ”

Altınordu Belediyesinin devam eden yol çalışmalarını değerlendiren Başkan Aşkın Tören, “yol medeniyettir hayata geçirdiğimiz yatırımlar ve kesintisiz bir mesai ile sürdürdüğümüz çalışmalarla ulaşım alanında önemli bir mesafe kat ettik. Yaşanabilir ve erişilebilir şehir için güçlü altyapı ve nitelikli bir ulaşım ağı hedefiyle çalışıyoruz. Yol konusundaki çalışmalarımız, yeni yatırımlar ve yeni programlarla artarak devam edecek. İhtiyaçları, sorunları ve beklentileri biliyor, var olan planlamamız doğrultusunda kaynaklarımızı da etkin ve verimli kullanarak kalıcı hizmetlerimiz yapıyoruz. Hemşehrilerimizin gönlü rahat olsun şehrimizde dokunmadığımız köşe kalmayıncaya kadar durmayacağız yorulmayacağız” diye konuştu.

Çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve hizmetlerden memnun olduklarını belirten mahalle sakinleri Başkan Aşkın Tören ve Altınordu Belediyesine teşekkürlerini ilettiler.

Editör: Kadir TÜKÜÇ